Hakkımızda

PM Club, 2008 yılından bu yana, Türkiye ve dünya pazarında mükemmel işlere imza atmaya devam ediyor. İhracatta ulaşılan başarı sayesinde her hanede bir “PM” ile var olmaya devam ediyoruz. Dışarıdan oldukça hızlı görünen büyümemizin içerisinde büyük bir özveri bulunuyor. Mobilyalarınız yaşam alanlarınıza söz hakkı vermenizi sağlar. İyi seçilmiş ve kaliteli üretilmiş mobilyalar hem karakterinizi yansıtır hem de konfor alanınızda size hizmet sunar. Benimsemiş olduğumuz prensiplerimiz ile ilerlerken daima kalite ve konforu birlikte sunuyoruz.

Vizyonumuz

İleri görüşlü, sağduyulu bir büyüme planı ile ilerlerken temas ettiğimiz her yere kendi ışıltımızı yansıtmak istediğimiz adımlarımızı daha içten atmamıza sebep oluyor. Geçmiş ve bugün geleceğin aynasıdır diyerek gelecekteki planımızdan veya olmak istediğimiz yerden bahsetmeden hemen önce bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz tüm başarıları sunmak istedik.

Mobilya sektöründe oldukça rekabetçi bir ortamda, inandığı değerlerle ilerleyen PM Club, kısa sürede fark yaratan başarılara imza attı. Modern dünyanın ihtiyaçlarını sentezledi ve memnuniyet ilkesinde olduğu gibi çalışma sürecinde de üst düzeyi hedefledi.

Misyonumuz

Büyük hedeflerle çıktığımız yolda bugün büyük bir aileyi; PM Club’u temsil ederken; sorumluluklarımızın bilincini hiç kaybetmeden ilerlemeye devam ediyoruz. Hedefimiz tüm dünyaya konforlu yaşamın mümkün olduğunu göstermek! Dünya pazarına açılmamızın temelinde ve ihracata gösterilen büyük önemin özünde herkesin kalite ve konforu hak ettiği düşüncesi yatıyor. Hepimiz çok özeliz! Bu yolda ilerlerken işimize değer kattık. Kültürümüzü, incelikli fikirlerimizi mobilyalarımıza yansıttık. Tüm dünyada bu incelikli fikrin var olması bizler için bir onur kaynağı olacaktır. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerlerken üst düzey işçilik kaidemizi ayrılmaz bir iş ahlakı olarak benimsiyoruz.

Marka Öyküsü

“Sizin için her şeyin en iyisi ve tam da size söz verdiğimiz gibi…”

Değer üretmek özünde samimiyetin ve çok çalışmanın bulunduğu meşakkatli bir iştir; bolca emek, zaman ve özveri ister. PM Club adının gereklerini yerine getirmek için bundan yıllar önce bu meşakkatli yolculuğa “Paye Mobilya” olarak çıktı.

Cesaretle birlikte atılan o ilk adım Paye Mobilya için başarının kilometre taşlarından biri olarak marka tarihinde yerini aldı. Paye Mobilya inandığı bu serüvende kendisini göstererek PM Club olarak yola devam etmektedir.