Blog

Görünümüyle Ön Plana Çıkan Koltuk Takımları

Son derece şık ve göze hitap eden koltuk takımlarıyla Pm Club mobilyanın öncü kuruluşlarındandır. Birbirinden farklı koltuk modelleriyle siz değerli müşterilerimizin zevkine ve tarzına hitap etmeyi kendine amaç edinmiştir.
Pm Club, aradığınız her renkte ve modelde kaliteli koltuk takımlarını sizlere sunuyor…

Görünümün Ön Planda Olduğu Koltuk Modelleri

Eviniz sizin teselli yerinizdir. İçeri girmeden önce tüm stresinizi ve endişenizi dışarıda bırakmalısınız. Bu nedenle yaşam alanınızı tam olarak sizi rahatlatacak şekilde ayarlamanız önemlidir. Bu hayatınızı hem zihinsel hem de fiziksel olarak daha sağlıklı ve mutlu kılmanızı sağlar. Koltuk takımları söz konusu olduğunda sayısız çeşitte modeller mevcuttur. Zevklerinize hitap eden, kullanışlı ve kaliteli takımlarla siz de konforunuzu yakalayabilirsiniz. Pm Club sayesinde şık, modern koltuk tasarımlarını tercih ederek evinizde rahatlayabilir ve tüm endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. PM Club ile;

  • Her zaman modern
  • Konforlu
  • Şık çizgilere sahip
  • Kolay temizlenebilir
  • Leke tutmayan

Dayanıklı Mobilya sahibi olursunuz.
Oturma odası için şık modern koltuk tasarımları, tarzınız hakkında çok şey söyleyebilir. Öne çıkan ve bireyselliğinizi ifade eden büyük, cesur ve güzel koltuklar ile evinizi güzelleştirin.

Her Türlü Dekorla Uyumlu Şık Koltuklar

Yaşam alanlarının en önemli noktası olan yerlerde yer alan şık ve modern bir kanepe, genellikle işlevsel bir odak noktası haline gelmektedir. Pm Club Mobilya ile, ister açık bir oturma odası ister tam donanımlı bir büyük bir ev olsun, her bütçeye, her iç renk düzenine ve her tür alana uygun koltuk takımları bulacaksınız.

Yüzyıl Ortası Koltuk Modelleri

Şık ve retro tarzda bir yüzyıl ortası koltuk, yadsınamaz bir çekiciliğe sahiptir. Adından da anlaşılacağı gibi, yüzyıl ortası modern koltuklar, 20. yüzyılın ortalarında ilgi odağı olmuştur. Şık zevke sahip çoğu insan, oturma odası için hala bu dramatik ve benzersiz koltukları tercih ediyor. Bu koltuk modelleri;

  • İşlevse
  • Maksimum konfor
  • Son derece ergonomik
  • Kontrast ve doku uyumu gibi özelliklere sahiptir.

Pm Club ile evlerinizde şıklığa yer verin.

Cabrio Koltuk Modelleriyle Kullanılabilirliği Artırın

Dönüştürülebilir koltuklar, modern ve çağdaş evler için giderek daha popüler bir mobilya seçeneğidir. Salonunuza bir koltuk gibi oturacak ve gerektiğinde yatak haline getirebilirsiniz. Böylece rahat bir oturma alanı sunmanın yanı sıra, misafiriniz geldiğinde ekstra yatak amacına da hizmet edecektir.
Cabrio Koltuk, şık modern koltuk tasarımlarını yavaş yavaş yöneten yenilik ve işlevselliğin mükemmel bir karışımıdır. Pm Club ile Cabrio Modellerin kullanılabilirliğini tadın.

Ahşap Koltuk Modelleriyle Şıklığı Daha İleri Taşıyın

Modern bir dokunuşa sahip olsa da, bugün ahşap kanepe tasarımı artık hantal değil, çok daha şık modellerdir. Ahşap bir koltuk tasarımı seviyorsanız renkler, desenler, dokular ve stillerde her zaman cesur olabilirsiniz. Bu tarz koltukları uzun ömürlü kullanabilir ve adından söz ettirebilirsiniz. Sadece oturma odanıza uyan herhangi bir ahşap koltuk takımını seçin ve muhteşem ve sade bir siluet için desenler ve dokularla eşleştirin.

Smokin Koltuk Modelleriyle Evinize Yenilik Katın

Temiz çizgileri ve geometrik şekli ile popüler olan oturma odası için bir Smokin koltuk tasarımları mevcuttur. Düz bir sırt ve aynı yükseklikte yan kollara sahip bir kanepe tasarımı, bir smokin koltuk takımını tanımlar. Oturma odanızın zamansız bölümünü canlandıracak bir şey arıyorsanız, ihtiyacınız olan şey Smokin modellerdir.
Modası Geçmeyen Deri Koltuk Modellerine Evlerinizde Yer Vermeye Ne Dersiniz?
Zevkiniz minimalist ve lüksse, bu koltuk stili tam da size göre. Deri koltukların modası asla geçmez. Siyah, deniz mavisi, kahverengi veya gri gibi sofistike derin koyu tonlarda bir deri koltuk, oturma odasına biraz gizem ve zenginlik katan renklerdir. Deri koltuk, modern ve çağdaş tarzlarla kolayca uyum sağlayabilecek mükemmel koltuklardır. Pm Club kaliteli deri koltuk modelleri evlerinizde olmayı hak ediyor.

Cabrio Koltuk Takımlarıyla Evinizin Görünümünü Öne Çıkarın

Cabriole koltuk takımı tasarımı, zarif ve asil bir koltuk stilidir. Cabrio tarzı koltukların arkası kavisli, açıkta kalan bir ahşap koltuk tasarımıdır. Oturma odasına getirdiği fransız country havası nedeniyle Cabriole koltuk tasarımına büyük talep vardır. Zarif ve zamansız her şeyden hoşlanıyorsanız, bu oturma odanız için mükemmel bir tercih olabilir.